Fotogalerie

Byla by škoda nezaznamenat prožitky našich hostů a vzácné návštěvy majitelů či zástupců lokálních a zahraničních vinařství. Nahlédněte do naší fotoexkurze a poznejte, jak se u nás lidé baví a jaká je atmosféra. Hezkou zábavu a těšíme se příště na Vás!

Interiér

Foto interiéru baru U Staré studny aneb jak to u nás vypadá.

Francois Giboin 26. 2. 2015

V únoru 2015 nás poctil svojí návštěvou tradiční rodinný výrobce koňaku Francois Giboin se svou ženou Brigitte. Hosté ochutnali delikátní koňaky z oblasti Borderies.

Služby

Večírky, degustacevouchery

Zažijte s námi degustaci jinak. Poznejte silné i úsměvné příběhy, které se skrývají za našimi produkty. Vychutnejte si originální podání našich sommeliérů. Privátní degustace koňaku, vín či champagne? Ano a přesně podle Vašich představ. Náš klient je rovnocenný partner a rádi vytváříme prostor pro dlouhodobou spolupráci.

Naše služby

Plán akcí

Degustace vín s Chilanem - vinařství Santa Ema

14. 2. 2018 od 19:00, cena: 395 Kč

Srdečně Vás zveme na degustaci špičkových chilských vín vinařství Santa Ema. Novinky i stálice tohoto vinařství  nám představí jejich dovozce, sympatický Chilan Jorge Atisha. Přijďte ochutnat pestrou paletu vín která chilská příroda nabízí a poslechněte si poutavý výklad od osoby nejpovolanější. 

Přijďte si užít Valentýna s nádhernými víny plnými slunce - ve dvou nebo s přáteli.

Svá místa rezervujte na events@ustarestudny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

Kompletní kalendář akcí

Adresa:

U Staré studny
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Všechny kontakty

Otevírací doba:

po-so: 14:00 – 24:00
ne: 14:00-22:00

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace