Fotogalerie

Byla by škoda nezaznamenat prožitky našich hostů a vzácné návštěvy majitelů či zástupců lokálních a zahraničních vinařství. Nahlédněte do naší fotoexkurze a poznejte, jak se u nás lidé baví a jaká je atmosféra. Hezkou zábavu a těšíme se příště na Vás!

Interiér

Foto interiéru baru U Staré studny aneb jak to u nás vypadá.

Francois Giboin 26. 2. 2015

V únoru 2015 nás poctil svojí návštěvou tradiční rodinný výrobce koňaku Francois Giboin se svou ženou Brigitte. Hosté ochutnali delikátní koňaky z oblasti Borderies.

Služby

Večírky, degustacevouchery

Zažijte s námi degustaci jinak. Poznejte silné i úsměvné příběhy, které se skrývají za našimi produkty. Vychutnejte si originální podání našich sommeliérů. Privátní degustace koňaku, vín či champagne? Ano a přesně podle Vašich představ. Náš klient je rovnocenný partner a rádi vytváříme prostor pro dlouhodobou spolupráci.

Naše služby

Plán akcí

Degustace Champagne v palácových zahradách No.3

Pro velký zájem pořádáme letos v pořadí již třetí degustaci Champagne v běžně nepřístupných zahradách Vratislavského paláce. Tentokrát jsme zařadili novinky od producenta Autréau - nové šarže stálic sortimentu 1er a Grand Cru a od Nicolase Maillarta Vás čeká výtečné 1er Cru ZERO DOSAGE a jedinečná lahev Magnum ročníku 2006 s pozdní degorzáží.


Nenechte si proto ujít tuto mimořádnou příležitost a rezervujte svá místa co nejdříve na events@ustarestudny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

Kompletní kalendář akcí

Adresa:

U Staré studny
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Všechny kontakty

Otevírací doba:

po-so: 16:00 – 01:00
ne: zavřeno

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace