Plán akcí

Pravidelně pořádáme řízené degustace destilátů a vín za účasti výrobců či kapacit ve svém oboru. Nemáte rádi řízené degustace? Nevyhovuje Vám termín? Přijďte kdykoli vyzkoušet naše degustační sety koňaků, armaňaků, calvadosu či Pineau des Charetes.

Degustace vín argentinského vinařství Pascual Toso

31. 5. 2017 od 19:00, cena: 450 Kč

Srdečně Vás zveme na degustaci těch nejlepších argentinský vín. Společně se zástupcem vinařství pro Evropu paní Mayou Jenkins ochutnáme celkem 10 vín z portfolia nejstaršího argentinského vinařství Pascul Toso (Mendoza). Toto vinařství bylo také vyhlášeno jako nejlepší argentinský wine producer pro rok 2016.

Nenechte si ujít možnost ochutnat top vína Argentiny a poslechnout si výklad od osoby nejpovolanější.

Rezervujte co nejdříve na events@ustarestudny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

detail akce

Degustace moravských vín vinařství Spielberg

10. 5. 2017 od 19:00, cena: 350 Kč

Přijměte pozvání na degustaci moravských vín vinařství Spielberg, v novém termínu. Čekají na Vás vína starších ročníků, ale i první novinka ročníku 2016. Špičková vína slovácké vinařské podoblasti nám představí svým osobitým vtipným způsobem hlavní sommelier vinařství pan Martin Žůrek.

Rezervujte na events@ustarestudny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

detail akce

Degustace moravských vín vinařství Syfany

26. 4. 2017 od 19:00, cena: 350 Kč

Srdečně Vás zveme na degustaci moravských vín vinařství Syfany z Vrbice. Přijďte ochutnat vína od sympatického vinaře Jakuba Zborovského, který tvoří vína s láskou a rozumem a přijede nám je osobně představit. Rodina Zborovských hospodaří na svých rozlehlých vinohradech již bezmála 500 let. Díky této tradici, šetrným postupům ve vinicích i ve sklepě vznikají velmi osobitá vína, jejichž ochutnávku si nesmíte nechat ujít.

Svá místa rezervujte na events@ustarestudny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

 

 

detail akce

Degustace Chateau Le Grand Verdus Bordeaux za účasti majitele

13. 4. 2017 od 18:30, cena: 480 Kč

Srdečně Vás zveme na jedinečnou degustaci vín z oblasti Bordeaux, od rodinného vinařství Chateau le Grand Verdus. Degustaci povede Thomas le Grix De La Salle, syn současného majitele a mladá krev v tomto dynamickém vinařství. Nenechte si ujít jedinečnou možnost popovídat si o vínech této proslulé apelace osobně s výrobcem a ochutnat vertikální srovnání 3 ročníků prestižního vína vinařství.
Degustace bude probíhat v palácových zahradách Wratislavského paláce. Při nepřízni počasí v baru U Staré studny.

Rezervujte si svůj termín co nejdříve na events@ustarestudny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

detail akce

Degustace Chateau Le Grand Verdus Bordeaux za účasti majitele

12. 4. 2017 od 18:30, cena: 480 Kč

Srdečně Vás zveme na jedinečnou degustaci vín z oblasti Bordeaux, od rodinného vinařství Chateau le Grand Verdus. Degustaci povede Thomas le Grix De La Salle, syn současného majitele a mladá krev v tomto dynamickém vinařství. Nenechte si ujít jedinečnou možnost popovídat si o vínech této proslulé apelace osobně s výrobcem a ochutnat vertikální srovnání 3 ročníků prestižního vína vinařství.
Degustace bude probíhat v palácových zahradách Wratislavského paláce. Při nepřízni počasí v baru U Staré studny.

Rezervujte si svůj termín co nejdříve na events@ustarestudny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

detail akce

Velká srovnávací degustace Cognac vs. Armagnac

6. 4. 2017 od 19:00, cena: 380 Kč

Srdečně vás zveme na velkou srovnávací degustaci koňaků a armaňaků. Ochutnáte celkem 8 špičkových produktů ve všech kategoriích.
Začneme srovnáním Floc du Gascogne a Pineau des Charentes (hroznová šťáva s koňakem/armaňakem). Jako další ochutnáme mladé svěží pálenky - ideální na léto, bude následovat vyzrálá kategorie VSOP a na závěr porovnáme robustní XO starší než 25 let.
Degustace je vhodná i pro začátečníky, přijďte se dozvědět zajímavé informace o vinných destilátech a porovnejte si špičkové produkty z obou regionů.

Rezervujte na events@ustarestudny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

detail akce

Degustace vín z oblastí Limoux, Pacherenc, Madiran a Cahors

7. 3. 2017 od 19:00, cena: 395 Kč

Přijměte pozvání na degustaci vín z prosluněných regionů Francie. Začneme ochutnávkou šumivých a tichých bílých vín z regionů Limoux a Pacherenc du Vic Bilh. V druhé polovině degustace přijdou na řadu plná červená vína z oblastí Madiran a Cahors od předních výrobců z oblasti.

Rezervujte svá místa včas na events@ustarestudny.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

 

 

detail akce

Degustace Cognac Francois Giboin za účasti výrobce

14. 2. 2017 od 19:00, cena: 680 Kč

Již tradičně Vás po 2 letech zveme na jedinečnou degustaci koňaků a Pineau des Charentes z podoblasti Borderies od malého a velmi precizního výrobce pana Francoise Giboina. Nenechte si ujít možnost setkat se z výjimečným člověkem, který vytváří osobité přírodní produkty.

Rezervujte co nejdříve na events@ustarestudny.cz.

 

detail akce

Valentýnské čokoládové fondue s koňakem

13. 2. 2017 od 16:00, cena: 240 Kč

Tradičně Vás ve valentýnském týdnu zveme na čokoládové fondue pro 2 osoby s koňakem a lahodným ovocem. Fondue je vyrobeno z prémiové 75% čokolády Callebout a jemného koňaku Bache Gabrielsen.
Pozvěte svou milovanou osobu na sladké potěšení do našeho baru.

Po celý týden od 13. 2. do 19. 2. vždy od 16:00 do 1:00
Rezervovat můžete na events@ustarestudny.cz nebo na tel. 257 530 582 (po 16h)

K výjimečnému fondue se výborně hodí některá z našich degustací koňaku, armaňaku, calvadosu nebo pineau, které jsou v našem baru k dispozici kdykoliv bez předchozího objednání.
Přehled degustací a možnost koupení dárkového poukazu na degustaci naleznete na našem eshopu.

detail akce

Kalendář akcí

Adresa:

U Staré studny
Tržiště 371/3
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Všechny kontakty

Otevírací doba:

po-so: 16:00 – 24:00
ne: 16:00-22:00

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace